Spring navigationen over og gå direkte til indhold

Bestyrelsen Lev Nordjylland

Bestyrelsesmedlem fra Lev Brønderslev
Fridolin Laager
Søparken 62
9700 Brønderslev
Telefon: 6146 8087
E-mail: laagerf@gmail.com

Suppleant fra Lev Brønderslev
Børge Jensen
Bredningen 71
9700 Brønderslev
Telefon: 2217 4454
E-mail: manneborge@gmail.com

Næstformand
Bestyrelsesmedlem fra Frederikshavn (og Læsø)

Tove Nørgaard Jensen
Attrupvej 12
9310 Vodskov
Telefon: 4019 9186
E-mail: frugthaven10@jensen.tdcadsl.dk

Suppleant fra Lev Frederikshavn (og Læsø)
Anette Langhave
Fælledvej 21
9990 Skagen
Telefon: 4045 9546
E-mail: anette.langhave@gmail.com

Bestyrelsesmedlem fra Lev Hjørring
Hella Hohnsbehn
Thorsvej 33
9800 Hjørring
Telefon: 4026 6986
E-mail: hohnsbehn@live.dk

Suppleant fra Lev Hjørring
Christian Pedersen
Troldnæsvej 5
9800 Hjørring
Telefon: 4016 3184
E-mail: Chrpe@nordfiber.dk

Sekretær
Bestyrelsesmedlem fra Lev Jammerbugt

Dorthe Godtfredsen Olsen
Pedersbækvej 9
9690 Fjerritslev
Telefon: 2424 5489
Email: dorthe@liedorp.dk

Suppleant fra Lev Jammerbugt
Jens Chr. Obel
Tyttebærvej 14
9440 Aabybro
Telefon: 5124 4558
E-mail: jobel@outlook.dk

Bestyrelsesmedlem fra Lev Mariagerfjord
Torben Alminde Jensen
Ølsvej 30
9500 Hobro
Telefon: 6073 1505 (efter 17.00)
E-mail: torben@avjensen.dk

Kasserer
Bestyrelsesmedlem fra Lev Mariagerfjord
Niels Lindberg Jensen
Bymarksallé 24
9500 Hobro
Telefon privat: 9852 3241
Telefon arbejde: 9135 6740
Mobil: 3098 4038
E-mail: nl@pmjlaw.dk

Suppleant fra Lev Mariagerfjord
Kurt Jørgensen
Hegedalsparken 23
9500 Hobro
Mobil: 4014 9874
E-mail: Kvj1954@gmail.com

Bestyrelsesmedlem fra Lev Rebild
Marianne Heilskov Hansen
Hermesparken 14
9530 Støvring
Mobil: 2482 6668
E-mail: heilskovlund@mail.dk

Suppleant fra Lev Rebild
Allex Lund Pedersen
Hermesparken 14
9530 Støvring
Mobil: 5098 0266
E-mail: allexlundpedersen@gmail.com

Bestyrelsesmedlem fra Lev Thisted
Nina Overgaard Nielsen
Skyumvej 75
7752 Snedsted
Mobil: 4013 9966
E-mail: ninaovergaardnielsen@gmail.com

Suppleant fra Lev Thisted
Mie Bang Mommer
Mommervej 15
7742 Vesløs
Mobil: 2123 2478
E-mail: mbmo@stenhojthy.dk

Formand
Bestyrelsesmedlem fra Lev Vesthimmerland
Ella Holm Hansen
Hvedemarken 10
9670 Løgstør
Telefon: 2096 1128
E-mail: eh@ellaholmhansen.dk

Suppleant fra Lev Vesthimmerland
Jørgen Hansen
Hvedemarken 10
9670 Løgstør
Telefon: 6057 9670
E-mail: jorgenhansen698@gmail.com

Bestyrelsesmedlem fra Lev Aalborg
Anders Hind
Ravndalen 67
9310 Vodskov
Telefon: 4014 7417
E-mail: hindanders@gmail.com


Suppleant fra Lev Aalborg
Iben Krarup Brown Høgsberg 
Egense Hjørnet 7
9280 Storvorde 
Telefon: 2993 6344
E-mail: ibenhoegsberg@gmail.com

Kontakt formanden

Kontakt formand Ella Holm Hansen, hvis du har spørgsmål til kredsen.

Telefon: 2096 1128

Mail: eh@ellaholmhansen.dk